KURUMSAL

Biz Kimiz?

Ertuğrul Tekstil, 2020 yılında yola çıkarak; hayaller üzerine net hedefler belirleyerek, yarattığımız fark ile büyümek ve gücümüzü katlamak ilkesiyle tekstil sektöründe üretim faaliyetleri göstermek amacıyla İstanbul’da kurulmuş kurumsal bir firmadır.

İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize kaliteli ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. En iyi hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen firmamız, uzman kadrosu ile sizlerin ihtiyaç ve taleplerine cevap vermektedir.

Misyonumuz

Her geçen gün artarak devam edecek ürün ve hizmet kalitemiz ile siz kıymetli müşterilerimize en iyi kaliteyi sunmak; "müşteri memnuniyeti önceliktir" ilkesi ile tüm ilişkilerimizde adilane, iyi niyet ve anlayışla davranmak; yasalara, ahlak kurallarına daima uymak, müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine istikrarla karşılık vermek; ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek; çalışanlarımızın ve toplumun, ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak üzere, güvene dayalı ve kaliteli hizmetin yarınımızı şekillendireceği bilinci, misyonumuzu oluşturmaktadır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet gereksinimlerini karşılayabileceği bir tedarikçi firma olmak; üstün ve kaliteli hizmet vererek, saygınlığımızı devam ettirmek; faaliyet konumuzla ilgili, yasalar doğrultusunda titiz çalışarak, en güvenilir tedarikçi Şirket olmanın bilinci ile alanımızda model teşkil etmek; sektörümüzde sürdürülebilir ve yenilikçi bir gelişim sağlayarak hedeflerimize ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak, vizyonumuzdur.

 
Web Tasarım Sapka.org   ©